Tegoroczne Warsztaty

46 Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe w Puławach: 7-17 lipca 2016, Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”

Jak co roku kadrę stanowią zarówno goście zagraniczni jak nieoceniony Dante Luciani z Miami University czy znakomita wokalistka Sibel Kose oraz wybitni polscy jazzmani, m. in.: Janusz Szrom (voc), RafałSarnecki (gitar), Artur Dukiewicz (piano), Paweł Dobrowolski (drums), Piotr Schmidt (tp) i Adam Wendt (sax).

W programie obok codziennych koncertów i najlepszych w Polsce jam sessions, spotkanie z red. Pawłem Brodowskim z okazji 50-lecia pisma Jazz Forum.
Warsztaty Jazzowe w Puławach jako najstarsze przedsięwzięcie tego typu na skalę europejską,od lat wysoko oceniane jest przez IAJE (International Association for Jazz Education).

 

Opłata za program dydaktyczny wraz z podręcznikiem, bogatą biblioteką, codziennymi koncertami i jam session, podobnie jak w latach poprzednich wynosi 400 zł. Zakwaterowanie i utrzymanie: proponujemy nowoczesną bursę Regionalnego Centrum Kształcenia Ustawicznego z wyżywieniem, opieką instruktorów i ubezpieczeniem w cenie 550zl. Zapisy można dokonywać na specjalnym Formularzu Zgłoszeniowym opublikowanym na stronie www.domchemika.pl
„Formularz Zgłoszeniowy”: http://domchemika.pl/formularz_jazz/

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj Szczegółowe informacje

Organizatorzy:
Fundacja Jazz Jamboree
Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”

2016 Warsztaty Jazz Pulawy PLAKAT DO DRUKU jpg-1
2016 Warsztaty Jazz Pulawy plakat WYSTAWA Folder 1,4       page-1 page-0
page-2

page-3 page-4 page-5 page-6page-7

page-7

Strona Warsztatów na Facebooku

O Warsztatach:

©Fundacja Jazz-Jamboree / design and code: szprot design / Uses flaticon graphics